strona 1 z 1
AutorDo Lotty
21 Kwi 2021 o 08:25
link


Zgłosiłam dzisiaj wyżej zalinkowaną publikację do usunięcia, ponieważ jej autorka pomawia w niej mnie, co wyjaśniam publice w komentarzach.
Mam nadzieję, Lotto, że ta uzytkowniczka zostanie pouczona, że ponawianie,oczernianie kogoś ,godzi nie tylko w wizerunek innego użytkownika, ale i w wizerunek portalu, a za tym w wizerunek wydawnictwa.

Kłaniam się


Owocowy nick
Gruszka
---
"Albo człowiek ma rację, albo się myli, albo jedno i drugie." - Charles Bukowski – Szmira
21 Kwi 2021 o 09:10
Jeśli, Lotto, pozostawisz ten tekst, to proszę o publiczne info, czy to ja, owocowa użytkowniczka zgłosiłam do usunięcia wzmiankowany przez Michalszke w jej publikacji, tekst.
---
"Albo człowiek ma rację, albo się myli, albo jedno i drugie." - Charles Bukowski – Szmira
21 Kwi 2021 o 13:58
Tekst typu odpowiedź pt. "ORMO czuwa - ORMO nie śpi" sama usunęłam przed chwilą ;)
---
Hellsichtige [Jasnowidząca]
21 Kwi 2021 o 19:42
befana_di_campi napisał:
Tekst typu odpowiedź pt. "ORMO czuwa - ORMO nie śpi" sama usunęłam przed chwilą ;)
21 Kwi 2021 o 19:44
gruszka napisał:
link


Zgłosiłam dzisiaj wyżej zalinkowaną publikację do usunięcia, ponieważ jej autorka pomawia w niej mnie, co wyjaśniam publice w komentarzach.
Mam nadzieję, Lotto, że ta uzytkowniczka zostanie pouczona, że ponawianie,oczernianie kogoś ,godzi nie tylko w wizerunek innego użytkownika, ale i w wizerunek portalu, a za tym w wizerunek wydawnictwa.

Kłaniam się


Owocowy nick
Gruszka
21 Kwi 2021 o 19:54
Adela napisał:
gruszka napisał:
link


Zgłosiłam dzisiaj wyżej zalinkowaną publikację do usunięcia, ponieważ jej autorka pomawia w niej mnie, co wyjaśniam publice w komentarzach.
Mam nadzieję, Lotto, że ta uzytkowniczka zostanie pouczona, że ponawianie,oczernianie kogoś ,godzi nie tylko w wizerunek innego użytkownika, ale i w wizerunek portalu, a za tym w wizerunek wydawnictwa.

Kłaniam się


Owocowy nick
Gruszka
Może przypominasz sobie Gruszko ,że kiedy tutaj weszłam obrzuciłaś mnie najgorszymi wyzwiskami.Na początku nie wiedziałam o co Ci chodzi ,potem odnalazłam Cię na innym portalu, i wtedy zrozumiałam ,że jesteś koleżanką niezwykle skromnej, a ja coś tam o niej napisałam i mi się , zebrało chociaż to nie była twoja sprawa. Dlatego zanim zaczniesz pouczać innych zacznij od siebie, czy jesteś taka nieskazitelna :)))
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×