Autorwarunki ocen
08 Cze 2021 o 16:43
Dobromir napisał:
No właśnie ten tutaj mój temat jest taką próbą sprowokowania administracji do działań zgodnych z oczekiwaniem użytkowników. Lecz przy takich to głosach - jak Twój - nie ma na to szans. Gangrena podejrzliwości nadal będzie toczyć forum.

Przeceniasz moją tu obecność.
Ważny jest admin a nie user.
---
Eu sou uma borboleta czyli motyl w kuchni
https://www.youtube.com/watch?v=28iW_O5qWfU
08 Cze 2021 o 16:48
Nie stulaj* mi tutaj banialuków!!! Jeśli nie będzie jednoznacznych opinii na ten temat, administracja po prostu "oleje" problem ..
stulać - tutaj: migać się, lawirować ... itp
08 Cze 2021 o 16:58
Dobromir napisał:
Nie stulaj* mi tutaj banialuków!!! Jeśli nie będzie jednoznacznych opinii na ten temat, administracja po prostu "oleje" problem ..
stulać - tutaj: migać się, lawirować ... itp

Dziwnym językiem piszesz do mnie, ale niech ci będzie.
Dopóki nie będzie merytorycznych komentarzy pod tekstami i prawdziwych utworów, nie ma co walczyć z wiatrakami.
Tyle w temacie.
---
Eu sou uma borboleta czyli motyl w kuchni
https://www.youtube.com/watch?v=28iW_O5qWfU
08 Cze 2021 o 17:34
Borbolenthina napisał:
Dobromir napisał:
Nie stulaj* mi tutaj banialuków!!! Jeśli nie będzie jednoznacznych opinii na ten temat, administracja po prostu "oleje" problem ..
stulać - tutaj: migać się, lawirować ... itp

Dziwnym językiem piszesz do mnie, ale niech ci będzie.
Dopóki nie będzie merytorycznych komentarzy pod tekstami i przewagi interesujących utworów nad innymi, nie ma co walczyć z wiatrakami.
Tyle w temacie.
---
Eu sou uma borboleta czyli motyl w kuchni
https://www.youtube.com/watch?v=28iW_O5qWfU
08 Cze 2021 o 17:35
...
---
Eu sou uma borboleta czyli motyl w kuchni
https://www.youtube.com/watch?v=28iW_O5qWfU
08 Cze 2021 o 18:29
- a jak to niby chcesz zmusić / zachęcić użytkowników do pisania - cytuję - " ... merytorycznych komentarzy pod tekstami i przewagi interesujących utworów nad innymi ..." - hęęęęę?!!! - jeśli wolą anonimowe NIE dla samego autora, a nie jego tekstów?!!!
08 Cze 2021 o 20:14
Adela napisał:
Ponieważ jestem zamieszana w tę aferę z minusami też chciałabym zabrać głos. Wczoraj napisałam wierszyk ,w którym o befanie wyraziłam się babcia befana. Za chwilę pojawił się jakiś osobnik o dziwnym nicku i zmieszał mnie z błotem.Twierdził ,że befana nie może być babcią bo nie ma dziecka i ja wiedząc o tym złośliwie napisałam babcia.Ja niewiele wiem o befanie, bo ona mnie nigdy nie interesowała. Przyczepiła się do mnie do dziś nie wiem o co.Ten osobnik , który tak bronił befany nie miał żadnego wiersza czy komentarza,a nicka nie zapamiętałam ,bo był dziwny i długi.Tu nasunęło mi się pytanie czy to nie befana przy pomocy swoich klonów nie stawia janko minusów.Przecież to ona go najbardziej nienawidzi ,a że to wredna osoba każdy wie.Ja też uważam że te plusy i minusy powinny być usunięte , albo nie powinny być anonimowe.


Klonem to jesteś ty: "anetko", "agatko", "Annie Wilkies", "Anno Chmiest" itp., która buchnęłaś swojej lekarce - psychiatrze jej nazwisko. Nikt ciebie z błotem nie zmieszał, bo umyślnie zrobiłam zrzut z ekranu. Zwrócono ci jedynie uwagę, jak to kiedyś obecnej tu "babci befanie" podmieniłaś na "Poetyckim Zaciszu" jej nazwisko podpisując się jako "Nel Birbecka"; z kolei na "Poezji Polskiej" także usiłowałaś ją wrobić jako tzw. "Nela Berbecka".
Dziecko to ja mam, ale umarłe, ohydna awanturnico!
Nie mam najmniejszego interesu, aby stawiać minusy tam, gdzie nigdy ich nie stawiam.
Każdy sądzi podług siebie.
---
Hellsichtige [Jasnowidząca]
08 Cze 2021 o 21:16
Cz ty nazywasz się Birbecka a do zdrobnienia Nel czy Nelcia mam pełne prawo.Twoje życie ,ani ty nigdy mnie nie interesowało,to ty doczepiłaś się do mnie do dzisiaj nie wiem o co i prześladowałaś mnie.Kiedy zostałam wyrzucona z Publixo przez Ciebie donosicielko, to zaczęłaś używać mojego nazwiska, jako tytuł do swojego tomiku wierszy.Nie podobało mi się to ,bo nazwisko jest dla każdego ważne. Ściągnęłaś wszystkie moje dane z fejsa i na kilku portalach znali moje nazwisko. ale to wszystko jest gdzieś odnotowane i lepiej siedź już spokojnie,weź różaniec i się módl bo nie wiadomo ile ci zostało ,a grzechów masz mnóstwo. Kiedyś miałaś przyjaciół ,a teraz bidulo jesteś samotna.To jest koniec naszej dyskusji.
08 Cze 2021 o 21:19
Adela napisał:
Cz ty nazywasz się Birbecka a do zdrobnienia Nel czy Nelcia mam pełne prawo.Twoje życie ,ani ty nigdy mnie nie interesowało,to ty doczepiłaś się do mnie do dzisiaj nie wiem o co i prześladowałaś mnie.Kiedy zostałam wyrzucona z Publixo przez Ciebie donosicielko, to zaczęłaś używać mojego nazwiska, jako tytuł do swojego tomiku wierszy.Nie podobało mi się to ,bo nazwisko jest dla każdego ważne. Ściągnęłaś wszystkie moje dane z fejsa i na kilku portalach znali moje nazwisko. ale to wszystko jest gdzieś odnotowane i lepiej siedź już spokojnie,weź różaniec i się módl bo nie wiadomo ile ci zostało ,a grzechów masz mnóstwo. Kiedyś miałaś przyjaciół ,a teraz bidulo jesteś samotna.To jest koniec naszej dyskusji.


Psychotrop i lulu. Z pieskiem do towarzystwa albo bez, chora kobiecinko :p
---
Hellsichtige [Jasnowidząca]
08 Cze 2021 o 21:24
Ja mam męża, a pieski mam cztery, tak że nie jestem taka samotna bidula jak ty:)
08 Cze 2021 o 21:35
Adela napisał:
Ja mam męża, a pieski mam cztery, tak że nie jestem taka samotna bidula jak ty:)


Głupia ta Adela :-D :-D :-D
---
Hellsichtige [Jasnowidząca]
08 Cze 2021 o 21:54
befana_di_campi napisał:
Adela napisał:
Ja mam męża, a pieski mam cztery, tak że nie jestem taka samotna bidula jak ty:)


Głupia ta Adela :-D :-D :-D

Z tą głupią Adelą toczysz wojnę od wielu lat, jak to o tobie świadczy. :)
08 Cze 2021 o 22:16
Adela napisał:
befana_di_campi napisał:
Adela napisał:
Ja mam męża, a pieski mam cztery, tak że nie jestem taka samotna bidula jak ty:)


Głupia ta Adela :-D :-D :-D

Z tą głupią Adelą toczysz wojnę od wielu lat, jak to o tobie świadczy. :)


:-D :-D :-D
---
Hellsichtige [Jasnowidząca]
09 Cze 2021 o 05:32
Przypominam, że temat notki jest zgoła odmiennym od jarmarcznych awantur, jakie wszczynają tutaj dwie użytkowniczki forum. Apeluję do ich rozsądków - jeśli znają to określenie - o merytoryczne wypowiedzi na jasno przedstawiony temat, dotyczący całej społeczności FORUM.
Bowiem wasze tutaj zachowanie nawiązuje jedynie do czasów, kiedy to magiel stanowił doskonałą przystań dla takich, jak wy.
09 Cze 2021 o 06:31
Dobromir napisał:
- a jak to niby chcesz zmusić / zachęcić użytkowników do pisania - cytuję - " ... merytorycznych komentarzy pod tekstami i przewagi interesujących utworów nad innymi ..." - hęęęęę?!!! - jeśli wolą anonimowe NIE dla samego autora, a nie jego tekstów?!!!


Nie chcę nikogo do niczego zmuszać ani zachęcać.
Wskazuję tylko, że brak apek nie pomoże na zapiekłe animozje.Zamiast apki autor zamieści, po prostu rymowany tekst krytykujący kogoś i załatwione.
---
Eu sou uma borboleta czyli motyl w kuchni
https://www.youtube.com/watch?v=28iW_O5qWfU
09 Cze 2021 o 06:34
Lecz wtedy odkryje swoją twarz spoza dotychczasowej anonimowości!!!
Czy to tak trudno zrozumieć?!!!
09 Cze 2021 o 13:18
Dobromir napisał:
Lecz wtedy odkryje swoją twarz spoza dotychczasowej anonimowości!!!
Czy to tak trudno zrozumieć?!!!

To może od razu każdego usera poprosić o dowód tożsamości i przesłuchać na okoliczność minusów?
---
Eu sou uma borboleta czyli motyl w kuchni
https://www.youtube.com/watch?v=28iW_O5qWfU
09 Cze 2021 o 13:48
Borbolenthina napisał:
Dobromir napisał:
Lecz wtedy odkryje swoją twarz spoza dotychczasowej anonimowości!!!
Czy to tak trudno zrozumieć?!!!

To może od razu każdego usera poprosić o dowód tożsamości i przesłuchać na okoliczność minusów?


Odkąd wprowadzono te - dotyczące komentarzy - idiotyczne oceny zawsze im byłam przeciw. I tylko sporadycznie, nawet bardzo, z nich korzystałam. Dopiero portalowy guru-limerykowicz począł z tzw. udawolstwem oraz szybkością kałasznikowa kropić owe minusy. Szczególnie tym, którzy używając języka tutejszej nadproducentki słów, zgrabnie "wskakiwali mu na kancik" :-D :-D :-D
---
Hellsichtige [Jasnowidząca]
09 Cze 2021 o 21:36
Znamienne jest to, że sami psioczący na minusy milczą.
---
Eu sou uma borboleta czyli motyl w kuchni
https://www.youtube.com/watch?v=28iW_O5qWfU
10 Cze 2021 o 11:54
Tylko bardzo krótkowzroczny człowiek myśli, że mechanizm "blokada plus nękanie minusami" otwiera mu J E G O własną przestrzeń.

Jest dokładnie odwrotnie: blokując kogoś i kogoś piętnując - sam siebie... zamykasz i piętnujesz.

Wystarczy uważnie przyjrzeć się blokującym i minusującym - bo nie są oni anonimowi! - żeby to zrozumieć
© 2010-2016 by Creative Media
×