strona 1 z 1
Autorostatnio czytane (kolumna po lewej części strony)
12 Lis 2021 o 12:10
~~
Gdy spojrzysz w tytuły "ostatnio czytanych"
to musisz ocenić .. wśród nas są barany,
które ciągle trykają łbem o swe tekściki,
aby inni sądzili, że owe wyniki
są wykładnią ciekawych treści czytelników ..

.. człowieczku ...!! można śmiało stwierdzić, żeś na bziku ..!!!
~~
12 Lis 2021 o 14:24
- musiał mocno się wystraszyć, bo po pół godziny od publikacji tego mojego donosu, przestał klikać w swoje pozycje (aby ich tytuły ukazały się w opisywanej kolumnie) - .. natomiast w rewanżu zaczął klikać .. w moje
12 Lis 2021 o 15:15
To chyba tak nie działa. Widzę to po moich tekstach, które w tej lewej kolumnie idą czasami jak taśmociąg, jakby czytali to na rozkaz żołnierze albo studenci sztuka po sztuce, co jest przecież nie do pomyślenia.

Myślę, że to jest jakiś mechaniczny kruczek: system sam włącza coś takiego jak prompter w studiu radiowo-telewizyjnym - i czytasz wcale nie to, co chciałbyś, a to, co "leci"
12 Lis 2021 o 15:55
Ja obserwuję tego autora już od wielu miesięcy - tylko jego tytuły pojawiają - miejmy nadzieję, że w czasie przeszłym - ciurkiem pod rząd, albo z małymi przerwami ..
12 Lis 2021 o 15:58
Moja propozycja jest zatem jednoznaczna - zlikwidować ten wycinek kolumny po lewej stronie, on zapewne jest nikomu niepotrzebny ..
18 Lis 2021 o 10:35
No i znowu - po kilku dniach opamiętania - możemy zauważyć w omawianej pozycji szeregi tytułów rozpoczynających się na literę "o ... "
Apeluję do administracji aby utworzyła osobną stronę dla tego autora - olbrzymia poczytność jego twórczości - lub też zlikwidowała tenże zakątek samouwielbienia ..
26 Lis 2021 o 08:38
- o ordynarnej opcji okołowsobnej ..
27 Lis 2021 o 18:19
Nie rozumiem o co tutaj chodzi.Jakie to ma znaczenie, na jaką literę się zaczynają utwory.Jeśli są dobre to są czytane, komentowane, oceniane.A jeśli są byle jakie ,to pies z kulawą nogą na nie nie spojrzy.Czasami wystarczy znać autora i wiadomo ,że nic ciekawego nie napisze :)))
28 Lis 2021 o 18:26
Twoje wywody są wprost .. porażające
29 Lis 2021 o 11:57
Adela napisał:
Nie rozumiem o co tutaj chodzi.Jakie to ma znaczenie, na jaką literę się zaczynają utwory.Jeśli są dobre to są czytane, komentowane, oceniane.A jeśli są byle jakie ,to pies z kulawą nogą na nie nie spojrzy.Czasami wystarczy znać autora i wiadomo ,że nic ciekawego nie napisze :)))


Tu z "Adelą" zgadzam się w pięciuset procentach.

I tyle w temacie ;-)))
---
Hellsichtige [Jasnowidząca]
29 Lis 2021 o 15:58
- używacie przecież .. jednej miotły
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×